Bedava Sohbet Edebileceğiniz Siteler
Bedava Sohbet Edebileceğiniz Siteler
ChatSohbet

Bedava Sohbet Edebileceğiniz Siteler

Bugün evren avucumuzun içinde. Milyonlarca ışık yılı ötesinde bir gezegenden bahsederken yaşam belirtileri aramaktayız. Oysa burnumuzun dibinde komşumuzun derdini paylaşamıyoruz. En ufak bir tıkırdı ve sesten rahatsız oluyoruz. Ne bayramda kapısını çalarız, nede evden taşınırken en kötüsü vefat haberini aldığımızda bile bir işimiz mutlaka çıkar. İnsanlığımız ölüyor. Normal insanlar kalmadı. Herkes tedirgin, tetikte bekliyor. Baş başa oturup sohbet edeceğimiz ortamlarda kalmadı. Sosyal medya ise başka âlem. Kafa dengi sağlıklı sohbet edilecek Bedava sohbet edebileceğiniz siteler bize nefes almamızı sağlıyor. Yalnız kalıp kendimi dinleyip hasta olmaktansa; içimi döküp rahatlayacağım sohbet sitelerinin çoğaldığını görünce tek başıma olmadığımı geçte olsa anladım. Geçenlerde Ağrı’nın bir köyünde çobanlık yapan bir gençle tanıştım. Ekranlardan yansıyan görüntülerin dışında bambaşka bir dünya açtı. Ben Ankara’da yaşıyorum. O genç ise Ağrı’da çobanlık serüveni okul harçlığını çıkarmak içinmiş. Üniversiteye hazırlanıyor. Hazırlık kitapları, test kitapları derken parası bitiyor. Sohbet sitesini keşfediyor. Bizde ona elimizden geldiğince sınavlara hazırlanmasında yardımcı olduk. Sonuç Hacettepe İngilizce Tıp.

Zamanımız boşa gitmedi

Şimdi düşünüyoruz da sohbetin ucu kaçınca biz neler yapmışız hayrete düşüyorum. Yalnızlık paylaşınca yalnızlık olmuyormuş. Ben de kendimce dershaneler de öğretmenlik yapıyor. Bazen de tezgâhtar olarak cep telefon satan bayilerde ek kazanç elde ediyordum. Sıradan monoton bir hayattı.  Bedava sohbet edebileceğiniz siteler bana kaybetmekte olduğum vicdanımı kazandırdı. Hoşgörülü, sevecen, insan ayırmayan, yardımsever yanlarımı ortaya çıkardı. Çevremde bulunan dostlar, arkadaşlar ve komşularım çoğaldı. Bekârım diye kapımı çalmayanlar, her gün kapımı çalıp yemek getirenler, çaya davet edenler öylesine arttı ki ben neymişim demeye başladım.

Sizden kaçmıyorum

Önceleri içine kapanık, sallabaşını al maaşını modundan çıktım. Bunu sohbet sitelerinin bana verdiği sosyalleşmenin sayesinde oldu. Sohbet sırasında insanların derdini dinlerken aslında kendimi dinlediğimin farkına vardım. Birçok konuda önyargılarımın yıkılmasına neden oldu. Sohbetin derinliği öylesine sardı ki; iş molaların da, yolculuk esnasında mobil sohbete elimin gitmediği an kalmadı. İnsanlardan yani sizden kaçmıyorum. Bedava sohbet edebileceğiniz siteler benim için maraton oldu. Sizlerin peşinden koşarken sağlığıma kavuştum. Belli mi olur yuva bile kurabilirim.

 

Gümüşhane Sohbet Odaları

Previous article

Ücretsiz Chat Sayfaları

Next article

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir